`Rozwój kompetencji kluczowych szansą na sukces dzieci i młodzieży w Pieńsku`

14 stycznia 2020

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020,

Nasza szkolna relacja filmowa

Relacje z tego wydarzenia Telewizji Regionalnej TVT można obejrzeć >>tutaj<<

W dniu 14.01.2020r w Szkole Podstawowej nr 2 w Pieńsku odbyła się uroczysta gala rozdania stypendium uczniom z trzech szkół podstawowych. Uroczystość w całości została przygotowana przez nauczycieli- wychowawców oraz uczniów naszej szkoły. Za profesjonalne poprowadzenie uroczystości odpowiedzialni byli uczniowie klasy 6a Aleksy  Kowalczyk oraz Amelia Zinek. Uczniowie klas 0-3 zaprezentowali się pięknie podczas artystycznych występów. Szkoły reprezentowały poczty sztandarowe. W skład pocztu naszej szkoły weszli uczniowie: Jakub Szłapak, Dżesika Poleszak, Julia Turczyńska. Nad całością czuwali Pan Dyrektor Marek Popko oraz z-ca dyrektora Pani Jolanta Seredyńska, za scenariusz odpowiedzialna była pani Aleksandra Skowronek.

Burmistrz Miasta i Gminy Pieńsk Jan Magda wraz z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego Cezarym Przybylskim wręczyli uczniom stypendium za szczególne osiągnięcia w nauce.

Stypendia w naszej szkole otrzymali: Laura Chodor, Jakub Chodor, Oliwia Rajczakowska, Miszella Zinek, Konrad Szewców oraz  Martyna Majda.

Gratulujemy naszym stypendystom i ich rodzicom.

Data utworzenia:2020-01-14
Data publikacji:2020-01-14