Biblioteka szkolna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

BIBLIOTEKA CZEKA NA WASZE ZAMÓWIENIA

26 lutego 2021

                            Przypominam ,  biblioteka szkolna umożliwia korzystanie z księgozbioru w czasie naucznia zdalnego.Zapotrzebowanie na książkę uczniowie  ( lub w ich imieniu Rodzice ) przesyłają przez wiadomości w dzienniku lub na aplikacji TEAMS. Kaiążki są przygotowywane ( wyłożone na stolik przy dyżurce) i można je odbierać w godzinach od 8:00- 15:30 . Tą samą drogą mogą wrócić do biblioteki.

                           Mam nadzieję, że wszyscy chętnie skorzystaćie z naszego księgozbioru. Czekam na Was

                                                                                                                                                                                    Bibliotekarka

Przejdź do - BIBLIOTEKA ZACHĘCA DO SPĘDZENIA CZASU Z KSIĄŻKĄ

BIBLIOTEKA ZACHĘCA DO SPĘDZENIA CZASU Z KSIĄŻKĄ

1 lutego 2021

          ZNACIE  MIKOŁAJKA PRZED WAMI JEGO DZIEWCZĘCA WERSJA

 

             Anne Goscinny – w dzieciństwie spędzała czas z „Mikołajkiem” i innymi chłopięcymi postaciami, ale już w głębi duszy marzyła o świecie Lukrecji! Po wielu latach sama napisała serię książkę tak jak jej tato. Poświęciła ją dziewczynce o imieniu Lukrecja. Wszyscy którzy pokochali Mikołaja z pewnością polubią również Lukrecję.

             Cześć, jestem Lulu!
             I tyle z dobrych wiadomości. Moje życie jest pełne katastrof. Marzyłam o psie, ale dostałam… żółwia. Nazwałam go Madonna. Nie mogłam doczekać się szkolnej wycieczki, dopóki moja mama nie zgłosiła się na opiekunkę (na ochotnika!) A gdy zrobiłam imprezę, to wpadła na nią, uwaga… babcia. Dobrze, że chociaż nauczyła nas grać w karty. I teraz wymiatamy w szkole z Aliną, Karoliną i Pauliną. Choć przyznam szczerze – gdy po szkolnym korytarzu przechodzi pewien chłopak ze starszej klasy, to nie mogę się skupić..

       Zapraszam Was do lektury tej zabawnej książki.

                                                                                    Bibliotekarka

Przejdź do - BIBLIOTEKA POLECA

BIBLIOTEKA POLECA

18 grudnia 2020

Lubisz czytać kryminały?  Książki z tej serii są dla Ciebie.

 

           Zachęcam Was do przeczytania świetnej serii kryminałów dla młodzieży pod wspólnym tytułem „ Zbrodnia niezbyt elegancka”,

          Daisy Wells i Hazel Wong słyną z zagadek morderstw, które rozwiązały - ale na stronach kolejnych książek poznacie wiele nowych, nieopowiedzianych historii, począwszy od makabrycznego „ Zbrodnia nie przystoi damie”, po zagadkowy „ Śmierć w światłach rampy”. Tomy pełne genialnych tajemnic, niespodziewanych rozwiązań i zabawnych przygód.. To idealna lekura dla początkujących detektywów i fanów nagradzanej, bestsellerowej serii .

                            Serdecznie polecam Iwona Błauciak

Przejdź do - BIBLIOTEKA SZKOLNA POLECA

BIBLIOTEKA SZKOLNA POLECA

10 grudnia 2020

ZAPRASZAM DO CZYTANIA NOWOŚCI

                „Nevermoor” roztacza przed nami świat niesamowity, zupełnie nowy, magiczny i szalony. Tu tryumfuje wyobraźnia, a smaku dodaje wyśmienity czarny humor. Zdecydowanie nadchodzi nowa era. Era Morrigan Crow!
                Dawno, dawno temu w zwyczajnym, nudnym świecie żyła przeklęta dziewczynka. Urodziła się w pechowy dzień, pod pechową gwiazdą i jedyne, co potrafiła, to przynosić innym pecha. Ale spokojnie, pechowe dzieci nigdy nie żyją długo – wszystkie umierają w swoje jedenaste urodziny.
Morrigan nie do końca wierzy w te wszystkie brednie, a jednak z niepokojem odlicza dni. W dzień urodzin rzeczywiście wszystko się zmienia, a to za sprawą pewnego rudowłosego dżentelmena, który nazywa się Jupiter North i ma dla Morrigan propozycję nie do odrzucenia.
              Podróż, w którą ją zabiera, to wyprawa w inny wymiar, do tajemniczego miasta Nevermoor, gdzie Morrigan staje przed niesamowitą szansą, by zostać członkinią elitarnego stowarzyszenia, tyle że najpierw musi przejść cztery próby. Każda z nich jest trudnym sprawdzianem, każda wymaga niezwykłych umiejętności

           ATaki jest pierwszy tom przygód niezwykłej dziewczynki. W księgarniach są już dwa kolejne. Wszystkich , którzy pokochali przygody Harrego Pottera zapewniam ,że nie będziecie się nudzili.

                                                                                                           Iwona Błauciak

Biblioteka w czasie nauczania zdalnego

16 listopada 2020

                            Informuję, że biblioteka szkolna umożliwia korzystanie z księgozbioru w czasie naucznia zdalnego.Zapotrzebowanie na książkę uczniowie  ( lub w ich imieniu Rodzice ) przesyłają przez wiadomości w dzienniku lub na aplikacji TEAMS. Kaiążki są przygotowywane ( wyłożone na stolik przy dyżurce) i można je odbierać w godzinach od 8:00- 15:30 . Tą samą drogą mogą wrócić do biblioteki.

                           Mam nadzieję, że wszyscy chętnie skorzystaćie z naszego księgozbioru. Czekam na Was

                                                                                                                                                                                    Bibliotekarka

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-27
Data publikacji:2017-10-27
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Joanna Kowalczyk
Liczba odwiedzin:4835