Jesteś tutaj: Start

Strona główna

BIP SP nr 2 w Pieńsku
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Witamy na naszej stronie

UWAGA !!!

Rada rodziców informuje, że składka na komitet rodzicielski w roku 2023/24 wynosi 30 zł na rok na rodzinę. Pieniądze można wpłacać na konto 05 8382 0001 0000 9061 2000 0010 lub w sekretariacie. Darowizna mile widziana. Wszystkie środki zostaną przekazane na rzecz uczniów.

 

 

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie

Miłośnicy siatkówki zmierzyli się Turnieju Świątecznym

7 grudnia 2023

W dniach 4-6 grudnia w hali sportowej naszej szkoły odbył się doroczny turniej w minisiatkówce. W rozgrywkach dwójek i trójek uczestniczyli adepci siatkówki z klas 1-3, 4-5 i 6-7. Atmosfera była świąteczna a rywalizacja zacięta i pełna emocji sportowych. Bardzo cieszy wysoka frekwencja w imprezie, ale nie jest to zaskoczenie ponieważ uczestnicy turnieju systematycznie trenowali przez cały rok. Na koniec wszyscy otrzymali drobne upominki świąteczne.

Czytaj więcej o: Miłośnicy siatkówki zmierzyli się Turnieju Świątecznym
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie

Mikołajki klas 1 - 7

6 grudnia 2023

Galeria

Święty Mikołaj odwiedził oddział przedszkolny, ale jeśli ktoś myśli, że pominął starsze dzieci, to znaczy, że nie zna tego leciwego, szczodrego jegomościaŚmiech.

Czytaj więcej o: Mikołajki klas 1 - 7
Powiększ zdjęcie

Mikołajki w oddziałach przedszkolnych

6 grudnia 2023

Galeria

 

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Tego dnia już od rana wszystkie dzieci z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały dzwoneczków „Mikołajkowych”. Nasze oczekiwania rozpoczęły się od wspólnych warsztatów świątecznych z rodzicami. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za mile świątecznie spędzony czas. Jeżyki i Sówki wykonywały świąteczne ozdoby, które zostały przeznaczone na Jarmark, który odbędzie się 10.12.2023r. pod Euroregionalnym Centrum Kultury i Komunikacji w Pieńsku – zapraszamy!
Po tak pracowitym rozpoczęciu dnia dzieci otrzymały list od Mikołaja, który martwił się, że nie zdąży do Nas na czas więc zadał nam kilka zadań do wykonania.
Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Gdy w końcu pojawił się w świetlicy szkolnej radość sięgnęła zenitu! Każda grupa pięknie zaprezentowała się wierszem i piosenką a w zamian dzieciaki otrzymały piękne prezenty!
Mikołaju dziękujemy za wspaniałe prezenty!!
Nie zapomnij o nas w przyszłym roku...

 

Czytaj więcej o: Mikołajki w oddziałach przedszkolnych
Powiększ zdjęcie

`Dzień Świątecznego Swetra`

5 grudnia 2023

Jutro Mikołajki oraz `Dzień Świątecznego Swetra` lub innego symbolu jak czapka Mikołaja itp.Śmiech

Czytaj więcej o: `Dzień Świątecznego Swetra`