Jesteś tutaj: Start / Dla rodziców / 1,5% podatku

1,5% podatku

Szanowni Rodzice, Pracownicy i Przyjaciele Szkoły!! Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji o przekazaniu podatku na wybrany cel, to bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do przekazania na rzecz szkoły 1,5% podatku. W roku 2023 podatnicy mają możliwość przekazania nie 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, jak miało to miejsce dotychczas, lecz 1,5 %. Podatnik samodzielnie wybiera, na czyją konkretnie rzecz przekazana zostanie kwota pochodząca z jego zeznania rocznego. Przekazując 1,5% z własnego PIT, podatnik nie traci ani złotówki - rozdysponowuje on jedynie kwotę, którą i tak musiałby przekazać na rzecz Skarbu Państwa, dlatego, jeżeli nie mają Państwo wybranej innej organizacji, serdecznie zachęcamy do przekazania podatku na naszą szkołę. Pozyskane środki zostaną wykorzystane na potrzeby szkoły. Dziękujemy!!!

Data utworzenia:2023-04-14
Data publikacji:2023-04-14