Kalendarz uroczystości szkolnych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

                                      

                                                       Kalendarz  uroczystości  szkolnych- 2017/2018

 

LP.

RODZAJ IMPREZY,

UROCZYSTOSCI SZKOLNEJ

TERMIN

OSOBY ODPOWIEDZIALNE

 1.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

04.09.2017

piątek

SU+ opiekun M.Korn -Feler

2.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

 

       29.09.2017

czwartek

D.Bińczak+ E.Łagowski

3.

Dzień chłopca pt.”Mały i duży gentelman”

29.09.2017

Piątek

SU+ opiekun M.Korn -Feler

4

Światowy Dzień Zwierząt

04.10.2017

wtorek

J.Sikorska+SU

5.

Dzień Edukacji Narodowej

12.10.2017

czwartek

SU+ opiekun M.Korn –Feler

S.Skoczylas,W.Wyspianski,J.Błauciak

6.

Ślubowanie Klasy Pierwszej

13.10.2017

piątek

K.Kędzierska W.Wyspianski,J.Błauciak

7.

Pasowanie na przedszkolaka

1.10.   2017

piątek

S.Jarosz,M.Polnicka W.Wyspianski,J.Błauciak

8.

Pasowanie na czytelnika klasy I

           10.2017

I.Błauciak

9.

Akcja „Zapal znicz”

30-31.10.2017

 

M.KorN-Feler

Wych.klas

8.

Narodowe Święto Niepodległości

„Konkurs Piosenki Patriotycznej”

10.11.2017

piątek

             A.Czarniecka+kl.VII

            W.Wyspianski,J.Błauciak

9.

Dzień „Pluszowego Misia”  - dzień życzliwości

25.11.2017

piątek

S.Jarosz,,M.Polnicka, K.Kędzierska

 

11.

Andrzejki -dyskoteka

 

30.11.2017

środa

 

SU+ opiekun M.Korn –Feler

nauczyciele I grupa

12.

Mikołajki

„Mikołajkowy Tydzień”

05-09.12.2017

Pn.-wt.

SU+ opiekun M.Korn –Feler

 

 

Konkurs Piosenki Świątecznej

 

SU+ opiekun M.Korn –Feler

,W.Wyspianski,J.Błauciak

13.

Jasełka szkolne

Wigilie klasowe

22.12.2017

czwartek

Katecheci: E.Maciąg,D.Bukowiecka,o.D.Ksiązek

W.Wyspianski,J.Błauciak

14.

Maraton pisania listów

 

K.Aftyka

14.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Styczeń 2018

Opiekunowie kół artystycznych

15.

Dzień Babci

Dzień Dziadka

19.01.2018

czwartek

S.Jarosz,,M.Polnicka, K.Kędzierska

 

16.

Uroczyste podsumowanie

I półrocza nauki + wręczenie odznak „Wzorowy uczeń”

20 .01.2018

piątek

SU+ opiekun M.Korn –Feler

 

17.

 

Walentynkowa Poczta

Walentynkowa dyskoteka pod hasłem: „wszyscy lubimy się i szanujemy”

 

  1. 2017

14.02.2018piątek

SU+ opiekun M.Korn –Feler

 

18.

Dzień Dziewcząt pt.”Mała Dama”

08.03.2018

środa

SU+ opiekun M.Korn –Feler

 

19.

Pierwszy dzień wiosny – „Marzanny”

Ekologiczne Powitanie Wiosny 

21.03.2018

poniedziałek

SU+ opiekun M.Korn –Feler

 

21.

Apel  wielkanocny

Jarmark wielkanocny

28.03.2018

sroda

Katecheci: E.Maciąg,D.Bukowiecka,o.D.Ksiązek

22.

Konkurs recytatorski

 

K.Aftyka

 

Światowy Dzień Liczby PI

14.03.2018

D.Bińczak+ E.Łagowski

21.

Światowy Dzień Zdrowia

„Choroby XX wieku”

10.04.2018

poniedziałek

SU+ opiekun M.Korn –Feler

S.Skoczylas

22.

Światowy Dzień Ziemi

 

21.04.2018

piątek

D.Dominiczak

23.

Święto konstytucji 3 maja

28.04.2018

piątek

             A.Czarniecka+kl.VII

            W.Wyspianski,J.Błauciak

24.

Zbiórka karmy dla zwierząt

      kwiecień 2018

SU+ opiekun M.Korn –Feler

+ wychowawcy

25.

Dzień Strażaka

 

 

04.05.2018

piątek

S.Jarosz,,M.Polnicka, K.Kędzierska

 

26.

Dyktando o pióro Burmistrza

 

S.Skoczylas

27.

Debata wyborcza i wybory Przewodniczącego szkoły

30.05.2018

środa

SU+ opiekun M.Korn –Feler

+G.Przekop

 

Dyktando z j.niem. i ang.

18.05.2018

piątek

M.Korn –Feler,I.Wrzeszcz,M.Przekop,ŁRogala

 

28.

Festiwal Nauki

04.06.2018

poniedziałek

SU+ opiekun M.Korn –Feler

Wszyscy nauczyciele

 

Prezentacja projektów klas 3

05/06

Opiekunowie projektów

Klasy 3 gimnazjum

28.

Dni Pieńska

 

Czerwiec 2018

Koła artystyczne

29.

Zakończenie Roku Szkolnego

24.06.2018

PIĄTEK

SU+ opiekun M.Korn –Feler

W.Wyspianski,J.Błaucia

         

 

Dodatkowo:

Dni owocowo-warzywne przez cały rok szkolny

Konkurs „Anglista i Germanista roku” przez cały rok szkolny

Konkurs „Super Klasa” przez cały rok szkolny

 

Autor: Joanna kowalczyk

Artykuły

Kalendarz uroczystości szkolnych w roku szkolnym 2018/2019

17 września 2018

Kalendarz uroczystości szkolnych.

WRZESIEŃ 2018

Rodzaj imprezy

Termin

Nauczyciele odpowiedzialni

Uczniowie odpowiedzialni

Uroczyste rozpoczęcie roku

szkolnego

03.09.2018 (poniedziałek)

SU + Opiekun

M. Feler-Korn

Przewodnicząca SU

Dzień Chłopaka

28.09.2018 (piątek)

SU + Opiekun

 M. Feler-Korn,

K. Idziak

Przewodnicząca SU + wybrani uczniowie

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

28.09.2018 (piątek)

D. Bińczak, E. Łagowski, M. Popko

-

 

PAŹDZIERNIK 2018

Światowy Dzień Zwierząt

02.10.2018

(wtorek)

D. Dominiczak, A. Miara wychowawcy klas

-

Dzień bez

uzależnień

Do ustalenia

Pedagog szkolny

 A. Kościelski

-

Pasowanie na przedszkolaka

12.10.2018

(piątek)

S. Jarosz, M. Polnicka, J. Błauciak,

W. Wyspiański

Uczniowie

przedszkola

Pasowanie na ucznia klasy 1

12.10.2018

(piątek)

U. Duchaczek, J. Błauciak. W. Wyspiański

Uczniowie klasy 1

Dzień Edukacji

Narodowej

15.10.2018

(poniedziałek)

Apel: K. Aftyka, Kwiaty: SU + Opiekun

M. Feler-Korn,

Oprawa: J. Błauciak, W. Wyspiański

Występy uczniów z klas 0, 1, 2, + chętni uczniowie

Akcja „Zapal znicz”

29 – 31.10.2018 (poniedziałek-środa)

SU + Opiekun

M. Feler-Korn,

wychowawcy klas

Uczniowie

wszystkich klas

Pasowanie na

 czytelnika

uczniów klas I

Do ustalenia

I. Błauciak,

U. Duchaczek

Uczniowie klasy 1

Konkursy

„zDolny Ślązak” i „zDolny Ślązaczek”

Zostanie podany później

Nauczyciele

przedmiotów

podlegających

konkursom

Uczniowie

uczestniczący w konkursach

 

LISTOPAD 2018

11. listopada oraz Konkurs Piosenki Patriotycznej

12.11.2018

(poniedziałek)

J. Błauciak, W. Wyspiański, A. Czarniecka, S. Jarosz, wychowawcy klas

Przedstawienie klasa 8a

Dyskoteka andrzejkowa

30.11.2018

 (piątek)

SU + Opiekun M. Feler-Korn + opiekunowie na dyskotece (pierwsza połowa nauczycieli według alfabetu

Przewodnicząca SU

Dzień Pluszowego Misia

26.11.2018

(poniedziałek)

S. Jarosz, M. Polnicka, U. Duchaczek, K. Kędzierska, Ł. Rogala, I. Błauciak

Uczniowie klas 0, 1, 2, 4

 

GRUDZIEŃ 2018

Mikołajkowy

 tydzień

03. 06 - 06.12.2018 (pon - czwartek)

SU + Opiekun

M. Feler-Korn,

K. Idziak, wychowawcy klas

Przewodnicząca SU + wybrani uczniowie

Roznoszenie stroików do zaprzyjaźnionych instytucji oraz sympatyków i przyjaciół szkoły

19 - 20.12.2018 (środa - czwartek)

SU + Opiekun

M. Feler-Korn

Przewodnicząca SU + wybrani uczniowie

Jasełka

21.12.2018

(piątek)

J. Błauciak, W. Wyspiański, katecheci

zespół wokalny Nutki Song

 

 

STYCZEŃ 2019

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

13.01.2019 (niedziela)

Opiekunowie kół artystycznych

Zespół taneczny GIMnastki

zespół wokalny Nutki Song

Bal karnawałowy

Do ustalenia

SU + opiekun

 M. Feler-Korn + opiekunowie na balu (druga połowa nauczycieli według alfabetu)

Przewodnicząca SU

Apel podsumowujący 1 semestr nauki

12.01.2018

(piątek)

Dyrekcja szkoły

-

Dzień Babci i Dziadka

25.01.2018

 (piątek)

S. Jarosz, M. Polnicka, U. Duchaczek, K. Kędzierska

Uczniowie klas 0, 1, 2

 

LUTY 2019

 

Walentynki

14.02.2019 (czwartek)

Apel G. Przekop, Poczta walentynkowa SU + Opiekun M. Feler-Korn

Uczniowie klasy 3b

Pogadanka profilaktyczna

Do ustalenia

Pedagog szkolny

-

 

 

MARZEC 2019

 

Dzień Kobiet

08.03.2019

(piątek)

Apel S. Skoczylas, Kwiaty SU + Opiekun M. Feler-Korn,

Oprawa J. Błauciak

Zespół taneczny GIMnastki

Zespół wokalny

Grupa teatralna

Uczniowie klasy 3a

Konkurs recytatorski

 (j. polski)

Zostanie

podany później

K. Aftyka,

S. Skoczylas

Chętni uczniowie

Światowy Dzień liczby Pi

14.03.2019

(czwartek)

D. Bińczak,

E Łagowski

-

Dzień Wiosny - „Zdrowo wkraczam w wiosenny czas”

21.03.2019

 (czwartek)

M. Feler-Korn,

S. Skoczylas, wychowawcy klas

Uczniowie wszystkich klas

 

KWIECIEŃ 2019

 

Apel wielkanocny

17.04.2019 (środa)

Katecheci

Wybrani uczniowie

Zbiórka karmy dla zwierząt

Cały miesiąc

SU + Opiekun

 M. Feler-Korn + wychowawcy klas

-

Roznoszenie stroików świątecznych do zaprzyjaźnionych instytucji

16-17.04. 2019 (wtorek – środa)

SU + Opiekun

M. Feler-Korn

Przewodnicząca SU

Dzień Ziemi

23.04.2019 (wtorek)

D. Dominiczak,

 A. Miara,

S. Wieleba

Uczniowie wszystkich klas

 

MAJ 2019

 

Apel z okazji święta 3. maja

30.04.2019

(poniedziałek)

Apel A. Czarniecka, D. Smoleń, Oprawa J. Błauciak, W. Wyspiański

Przedstawienie klasa 7a

zespół wokalny Nutki Song

Dyktando o pióro Burmistrza

Zostanie podany

 później

S. Skoczylas,

K. Aftyka

-

Dyktando z języka angielskiego i niemieckiego

Zostanie podany

 później

M. Feler-Korn,

 M. Przekop,

Ł. Rogala

-

Dzień Strażaka

21.05.2017

(poniedziałek)

S. Jarosz,

M. Polnicka,

U. Duchaczek,

K. Kędzierska

Uczniowie klas 0, 1, 2

 

CZERWIEC 2019

 

Dzień Dziecka

03.06.2019

(poniedziałek)

Apel S. Wieleba,

 koordynowanie SU +

 M. Feler-Korn,

 K. Idziak

Uczniowie klasy 6a + uczniowie pozostałych klas

Prezentacje projektów klas 3

Zostanie podany później

Opiekunowie projektów

Uczniowie klas 3 gimnazjum

Debata wyborcza - wybór nowego przewodniczącego szkoły

Zostanie podany póżniej

SU + opiekun

M. Feler-Korn

Przewodnicząca SU

Zakończenie roku szkolnego

21.06.2019 (piątek)

Apel M. Feler-Korn + SU, I. Dekoracje K. Idziak, Oprawa J. Błauciak, W. Wyspiański

Przewodnicząca SU, zespół wokalny Nutki Song

 

PONADTO CAŁY ROK SZKOLNY:

 

„Dni owocowo- warzywne”

Konkurs „EKO KLASA”

                                                                                                                        Konkurs „SUPER KLASA”

Joanna Kowalczyk

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Szkoła Podstawowa nr 2
Data utworzenia:2017-10-27
Data publikacji:2017-10-27
Osoba sporządzająca dokument:Joanna kowalczyk
Osoba wprowadzająca dokument:Joanna Kowalczyk
Liczba odwiedzin:1104

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2017-10-30 13:18:38Joanna Kowalczykzaktulizowano do stanu na dzień 30.10.2017rKalendarz uroczystości szkolnych