Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia / Z życia szkoły

Zbiórka kasztanów

21 września 2018

Uwaga rodzice , uczniowie oraz całe rodziny !

Serdecznie zapraszamy do zbiórki kasztanów organizowanej w naszej szkole. Zebrane podczas jesiennych spacerów kasztany zostaną przekazane firmie Pharmeko sp. z o.o. Kasztany muszą być pozbawione łupin, czyste i suche, bez pleśni.

Przechowujemy zebrane kasztany pod wiatą, garażem lub na balkonie w kartonie lub przewiewnym worku.

Kasztany przynosimy zważone, kartkę z ilością oddajemy wychowawcy klasy za każde 10 kg. uczeń otrzymuje 10 pkt.

Tydzień, w którym kasztany będą przyjmowane w szkole zostanie ogłoszony na szkolnej stronie internetowej.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

Koordynator szkolnej akcji

Katarzyna Idziak

Regulamin wycieczek

19 września 2018

W zakładce `Dla Rodziców` można zapoznac sie z regulaminem wycieczek. Zapraszamy.

Regulamin świetlicy

18 września 2018

W zakładce `Dla Rodziców` znajduje się regulamin świetlicy szkolnej. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem.

17 września 2018

Alternatywa dla przemocy

17 września 2018

Dnia 14.09.2018 przed E.C.K i K odbyła się impreza pt. `Alternatywa dla przemocy`, która została zorganizowana przez Zespół Interdyscyplinarny w Pieńsku przy współpracy E.C.K.i K. Podczas imprezy zostały zaprezentowane występy dzieci z przedszkola w Pieńsku oraz uczniów pieńskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie oddziału przedszkolnego `Tropiciele` oraz uczniowie klasy gimnazjalnej w przedstawieniu słowno- muzyczno- tanecznym pt. `Od zła do dobra`.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć >>tutaj<<.

Data utworzenia:2017-10-27
Data publikacji:2017-10-27