Jesteś tutaj: Start / wydarzenia / Z życia szkoły

`Bogowie` w SP 2

26 kwietnia 2024

Gabinet polonistyczny przeobraził się dziś w górę Olimp. Uczniowie z klasy 5 prezentowali wylosowanego przez siebie boga, boginię, herosa bądź postać z mitologii greckiej. Władczy Zeus, nieszczęśliwa Demeter, pewna siebie Hestia czy też wzbudzający grozę Hades to jedni z wielu bóstw celująco przedstawionych. Wspaniałe przygotowanie, zobaczcie Państwo sami.

26 kwietnia 2024
Dyrektor ECKiK serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w obchodach 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Program obchodów:

10:00 UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA

11:00 PRZEMARSZ NA PLAC WOLNOŚCI - przemówienia okolicznościowe, oprawa artystyczna, złożenie kwiatów pod Pomnikiem Poległych za Wolność Ojczyzny

Próbny egzamin FCE

26 kwietnia 2024

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że dwoje uczniów naszej szkoly: Kalina Włoch - klasa V oraz Maksymian Stachyra - klasa VII, podczas próbnego egzaminu FCE (język angielski) uzyskało wymagany wynik 60% , który oznacza zdanie tego egzaminu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce tego języka

Przejdź do - Apel z okazji Świąt Majowych

Data utworzenia:2017-10-27