Odział zero B

Przejdź do - Zajęcia otwarte dla Rodziców

Zajęcia otwarte dla Rodziców

6 lutego 2020

Dnia 03 lutego 2020r. w grupie "Żabki"  odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców. Dzieci utrwalały poznane litery oraz umiejętność dzielenia wyrazów na sylaby. Nie zabrakło również zabaw ruchowych z Rodzicami. Dziękując zaproszonym Gościom za przybycie na zajęcia , dzieci zaśpiewały piosenkę "Była sobie żabka mała". Dziękuję  Gościom oraz Dzieciom za aktywny udział w zajęciach.

Joanna Zinek

Przejdź do - Choinka zielona w gwiazdki ubrana.

Choinka zielona w gwiazdki ubrana.

16 grudnia 2019

Dzisiaj dzieci z naszej klasy wycinały z kółek choinki. Samodzielne ozdabiały wykonane prace. Pięknie choinki możemy podziwiać na tablicy szkolnej przy naszej klasie.

Śniegowe bałwanki

12 grudnia 2019

Dnia 10 grudnia 2019, dzieci wykonały śniegowe bałwanki ze skarpetek. Wypełniały samodzielne ryżem i ozdabiały według własnego pomysłu. Pięknie wykonane prace zabrały do domu.

Zabawy klockami.

12 grudnia 2019
Przejdź do - ZAJĘCIA KREATYWNE W GRUPIE " ŻABKI"

ZAJĘCIA KREATYWNE W GRUPIE " ŻABKI"

6 grudnia 2019

5 oraz 6 grudnia dzieci z grupy „ Żabki” brały udział w zajęciach kreatywnych. Podczas zajęć "Żabki" wycinały, kleiły, ugniatały itp. Efektem zajęć były piękne Mikołaje wykonane z kolorowej bibuły oraz różne ciekawe kompozycje ulepione z masy, którą sami przygotowaliśmy. Podczas zajęć uczniowie doskonalili umiejętność koncentracji, rozwijali twórcze myślenie oraz ćwiczyli motorykę małą.

Data utworzenia:2019-09-19
Data publikacji:2019-09-19