Szkoła Podstawowa nr 2 im. ojca Michała Tomaszka

Europejski Tydzień Sportu

26 września 2018

Galeria

 

Dnia 26.09.18 r w naszej szkole odbyła się impreza sportowa pod hasłem BeActive w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Wydarzenie jest inicjatywą Komisji Europejskiej mające na celu promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie.

 

Z tego tytułu gościliśmy w szkole naszą byłą uczennicę Patrycję Woźniak, która na co dzień trenuje kickboxing w CSP Kick- Fighter w Zgorzelcu. Patrycja ma wiele sukcesów na swoim koncie. Jest aktualną Mistrzynią Polski- Legnica 2018, brązową medalistką Mistrzostw Europy- Macedonia 2017, oraz srebrną medalistką Pucharu Świata- Budapeszt 2018.

 

Podczas wizyty w szkole Patrycja opowiedziała nam o swoich sukcesach, przeprowadziła ćwiczenia rozgrzewające, pokazała jak się wyprowadza ciosy oraz zaprezentowała strój w jakim występuje w ringu.

 

Patrycja zgodziła się również przekazać na rzecz szkoły koszulkę ze swoim autografem, która znajdzie się w naszej galerii. Galeria to nowa inicjatywa, gdzie będą znajdować się koszulki naszych znanych absolwentów, którzy odnoszą sukcesy w życiu i rozsławiają naszą gminę na arenie polskiej lub międzynarodowej.

 

 

 

Serdecznie dziękujemy Patrycji za odwiedziny naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

 

 

https://etspolska.pl/

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-09-26
Data publikacji:2018-09-26
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Przekop
Liczba odwiedzin:283