KONKURSY BIBLIOTECZNE ROZSTRZYGNIĘTE

5 listopada 2021

5 listopada zostały rozstrzygnięte konkursy organizowane przez bibliotekę szkolną w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Wzięły w nich udział przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 i 4-5.

Nasze przedszkolaki wykonywały prace plastyczne zatytułowane „ Mój ulubiony bohater bajkowy”. Przez kilka dni uczniowie oraz wszyscy odwiedzający szkołę mogli oglądać piękne rysunki. Spośród  24 ilustracji jury wybrało i nagrodziło troje dzieci. Pierwsze miejsce zdobyła praca Bartka Lenczewskiego, miejsce drugie praca Anielki Uruskiej a miejsce trzecie praca Nadii Świstak.

Uczniowie klas 1-3 wykonywali zakładkę do książki.  W tym konkursie wzięło udział 29 uczniów. Zwycięska okazała się praca Antoniego Michalika , miejsce drugie zajęła Oliwia Tokarska a na miejscu trzecim znalazł się Hubert Białek.

Czwarto- i piątoklasiści  mieli do napisania legendę o naszej Małej Ojczyźnie. Jury przyznało trzy równoważne wyróżnienia.  Otrzymali je: Kaja Filc, Martyna Filc oraz Adam Smoleń.

Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki , za które bardzo, bardzo dziękujemy Sponsorowi.

Mam  nadzieję ,że w przyszłych  konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną  weźmie udział jeszcze większa liczba uczestników.

Iwona Błauciak – bibliotekarka

Data utworzenia:2021-11-05